محل تبلیغات شما
مقدمه ای بر Asp.net
ASP.NET یک چارچوب کاربردی Web است که توسط شرکت مایکروسافت عرضه گردیده تا برنامه نویسان بتوانند برای ساخت سایت‌های Web و برنامه‌های Web پویا وسرویس‌های Web پویا و سرویس‌های Web XML از آن استفاده کنند. این بخشی از زیر ساخت.NET مایکروسافت و جانشینی برای تکنولوژی صفحات سرویس دهنده فعال (ASP) است. ASP مبتنی بر زبانهای مشترک در حال اجرا است که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد کدهای ASP را با استفاده از هر زبان Framework.NET بنویسند.
قالب پرونده ASPX
ASPX یک پرونده با قالب متنی است که برای ساخت صفحات وب از آن استفاده می‌شود، و استاندارد پرونده‌های XML را رعایت می‌کند. پرونده ASPX معمولاً شامل نشانه گزاریهای HTML یا اکس‌اچ‌تی‌ام‌ال همچنین نشانه گزاری های کنترل‌های استاندارد Web و کنترل‌های تعریف شده در معماری ASP.NET است، که توسعه دهنده ها(برنامه نویسان وب) همه محتویات پویا وایستای مورد نیاز را برای ایجاد صفحات Web پویا در آن قرار می‌دهند. علاوه برآن، کدهای پویایی که درسرویس دهندها اجرا می‌شوند، می‌توانند درمحلی دریک صفحه درون یک قطعه قرار بگیرند –٪> کدهای پویا <٪- که مانند دیگرتکنولوژی‌های توسعه یافته مانند PHP, JSP و ASP است اما این شیوه معمولاً توسط مایکروسافت رد می‌شود مگر به منظور الحاق داده، زیرا زمانیکه صفحه ترجمه می‌گردد درخواست‌های بیشتری وجود دارد.
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
روشی که توسط مایکروسافت برای رفتاربا کد برنامه پویا پیشنهاد می‌شود، مدل پشتیبانی کد است که این کد را دریک پرونده جداگانه یا ضمیمه متنی به طور ویژه طراحی شده قرارمی دهد. پرونده‌های پشتیبان کد معمولاً چیزهایی را به مفهوم MyPage.aspx.cs یا MyPage.aspx.vb برپایه نام پرونده ASPX نام می‌نهد. (این عمل درمایکروسافت ویژوال استادیو و سایر محیط‌های توسعه یکپارچه به صورت خودکارانجام می‌شود.) زمانیکه ازاین روش برنامه نویسی استفاده می‌کنید، توسعه دهنده کدها را برای پاسخ دادن به رویدادهای مختلف مانند صفحه‌ای که بارگذاری می‌شود، یا کنترلی که برروی آن کلیک می‌شود به جای رویه‌ای که درطول برنامه حرکت می‌کند، می‌نویسد.
انجام پروژه های طراحی سایت با Asp.net :
تیم برنامه نویسی و طراحی ProgRun با سابقه طولانی و درخشان در زمینه ی برنامه نویسی به زبان های مختلف و انجام پروژه های طراحی سایت این افتخار را دارد تا با انجام کلیه ی پروژه های طراحی سایت با Asp.net در خدمت کاربران عزیز باشد.
در انجام این پروژه ها از زبان برنامه نویسی ، بانک اطلاعاتی و نرم افزار های زیر استفاده می شود:
Visual Studio ، Asp.net ، SQL SERVER ، C# ، Html ، Css ، bootstrap ، java script ، jquery و…
برخی از نمونه کار های ما (طراحی سایت با asp.net) :
انجام پروژه های طراحی سایت با html css asp.net php و .
در دانشگاه‌های ایران، در رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزار و پس از گذراندن یا پاس کردن درس های عمومی و خصوصی یکی از شرایط لازم جهت فراغت از تحصیلات، تهیه و نگارش پایان‌نامه است. یکی از موضوعاتی که توسط اساتید برای پایان نامه انتخاب میشود طراحی سایت با یک یا تعدادی از زبان های برنامه نویسی مثل HTML CSS ASP.NET PHP JAVA JQUERY و . میباشد.
مشکل دانشجویان در انجام انجام پروژه های طراحی سایت
با صحبت ها و مشاوره های زیادی که با دانشجویان انجام شد دریافتیم که مهم ترین مشکل دانشجویان در انجام پروژه های طراحی سایت عدم تجربه کافی است و البته مشکلات دیگری نیز وجود دارد مثل عدم تعامل و ارتباط اساتید برنامه نویس و طراح با دنشجویان و بلعکس، ترس دانشجو از برنامه نویسی و ذهنیت های اشتباه دانشجویان از دشواری های طراحوب سایت پرونده شخصی سلامت الکترونیک یا PHR با ASP.NET
عملکرد کلی این وب سایت بدین صورت هست که ابتدا کاربرانی که قصد استفاده از سیستم را دارند در وب سایت بعنوان بیمار ، پزشک و یا کاربران موسسات ثبت نام میکنند . پس از ثبت نام مدیریت وب سایت در صورت صلاحدید هر کدام را تایید کرده و امکان استفاده از سیستم را با توجه به نوع کاربری و سطوح دسترسی برای کاربران امکان پذیر مینماید . هر کاربر دارای یک نام کاربری و رمز عبور و نوع کاربری بوده که در هنگام ثبت نام باید حفظشان کند . 
54,000 تومان
وب سایت راه سازی با ASP.NET
وب سایت راه سازی با ASP.NET
سایت دارای بایگانی کاملی از رزومه پروژه ها(تاریخ انجام، فازبندی زمانی، هزینه، دلایل عدم پیشرفت و.) و هم چنین رزومه افراد(نام،سن،تحصیلات،سابقه کار،پروژه های انجام داده،سال استخدام،سمت و.) می باشد که توسط مدیر بخش و مدیر پروژه قابل دسترسی است تا بتوانند گزینش مناسب و بهتری از میان کارمندان برای انجام بخش های مختلف پروژه داشته باشند و هم چنین با بررسی روند پیشرفت پروژه های مشابه برنامه ریزی بهتری برای فازبندی زمانی و. انجام دهند.
22,850 تومانazsoftir.com

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276

وب سایت مدیریت اساتید(معرفی و آثار اساتید) با ASP.NET
وب سایت مدیریت اساتید(معرفی و آثار اساتید) با ASP.NET
این وب سایت به معرفی آثار و اطلاعات مربوط به اساتید میپردازد . بطوریکه قابلیت عضو گیری ، صفحه معرفی اساتید ، صفحه آثار و کارهای انجام شده ، امکان تماس با مدیر سایت و غیره را شامل میشود . تکنولوژی استفاده شده در این پروژه ASP.NET بوده و از css نیز جهت قالب بندی صفحات استفاده شده است . بانک مورد نظر Sql Server 2008 میباشد .
20,900 تومان
پروژه سلف سرویس دانشگاه با سی شارپ
پروژه سلف سرویس دانشگاه با سی شارپ
این پروژه سیستم سلف سرویس دانشگاه را در قالب یک نرم افزار و در حد یک پروژه دانشجویی پیاده سازی میکند . از محیط گرافیکی مناسب و کاربر پسندی تشکیل شده و بسیار مناسب برای پروژه های پایانی دروس میباشد . روند کلی این نرم افزار بدین صورت هست که تشکیل شده از 4 نوع کاربر که عبارتند از : مدیر سیستم ، اپراتور سلف ، مسئول سلف و مسئول امور مالی . که هر کدام به نوبه ی خود وظایفی را به عهده دارند که به هر کدام خواهیم پرداخت . 1-مدیر سیستم: وظایف ثبت، .
22,500 تومان
پروژه پایانی مدیریت خانواده و شجره نامه
پروژه پایانی مدیریت خانواده و شجره نامه
این پروژه از دو قسمت کلی تشکیل شده است : یکی مدیریت خانواده و دیگری شجره نامه خانواده . در بخش مدیریت مخارج خانواده پس از ورود به پنل، کافیست در منو ها به قسمت مدیریت خانواده رفته و مخارج و درآمد های خود را ثبت و مدیریت وگزارش استخراج نمائید . در بخش بعدی که شجره نامه هست میتوانید اطلاعات اجداد و اقوام و خانواده خود را بصورت شجره نامه ثبت و مدیریت نمایید .
این پروژه بسیار مناسب جهت ارائه پروژه پایانی دوره کارشناسی به استاد میاشد . مس .
34,000 تومان
وب سایت شجره نامه - دانشجویی و تجاری
وب سایت شجره نامه - دانشجویی و تجاری
این وب سایت جز برترین پروژه های وب سایت ناب پروژه بوده که بسیار کامل و از نظر گرافیک و پنل مدیریت زیباست . این وب سایت به کاربرانش امکان ثبت نام و ورود به پنل را میدهد. کاربران پس از ثبت نام در وب سایت و ورود به پنلشان میتوانند شجره نامه خود را در سیستم ثبت نمایند. فرض کنید ریشه ما آقا و خانم xوy بوده پس در این حالت پدر و مادر xوy را نمیدانیم کی هست. Xوy به عنوان ریشه های ما هستندپس از ثبت xوy باید بچه هایشان را ثبت کنید مثلا x1 و y1و .
24,200 تومان
پروژه آموزشگاه با سی شارپ
پروژه آموزشگاه با سی شارپ
این پروژه برای هر نوع آموزشگاهی اعم از کامپیوتر ، خیاطی و سایر رشته ها قابل استفاده میباشد بطوری که امکان ثبت دوره ها و همچنین ثبت دروس ارائه شده در هر دوره و اختصاص اساتید و دانشجویان به دوره ها و در نهایت انتخاب واحد دانش آموزان توسط مدیریت وجود دارد .
همانطور که از شکلهای بالا مشخص میباشد این وب سایت دارای لیستی از دوره ها بوده که در هر دوره لیستی از دروس وجود دارد که در این دروس اساتید و دانش آموزانی شرکت میکنند . این پروژه بسیا .
22,800 تومانazsoftir.com

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276

وب سایت سیستم مطب پزشکی با ASP.NET
وب سایت سیستم مطب پزشکی با ASP.NETوب سایت سیستم مطب پزشکی با ASP.NET
فرض شده است این سیستم قرار هست در یک ساختمان پزشکان نصب و راه اندازی شود .یک پزشک ممکن هست چندین اتاق و واحد در یک ساختمان داشته باشد (توضیحات کامل این وب سایت را میتوانید در قسمت دانلود داکیومنت مشاهده کنید) نمودار های ER سناریو ها و چندین نمودار جهت تجزیه و تحلیل سیستم در مورد این وب سایت موجود میباشد .
31,200 تومان
وب سایت رزرو آنلاین بلیط با ASP.NET
وب سایت رزرو آنلاین بلیط با ASP.NET
این وب سایت امکان رزرو بلیط توسط کاربران جهت ورود به یک کنسرت را فراهم می کند . روند کار این سایت و امکانات موجود برای کاربران عبارتند از : 1- ثبت نام کاربران در سیستم 2- ورود به سیستم جهت رزرو مکان 3-مشاهده کلیه ی بلیط ها و مکان های رزرو نشده و در نهایت امکان مشاهده اطلاعات کنسرت و مشاهده کلیه رزرو های من
کابران پس از عضویت و ورود به سامانه کلیه مکان های رزرو نشده را مشاهده کرده و هر کدام را به دلخواه نمایش و رزرو میکند .
امک .
23,500 تومان
وب سایت خوابگاه دانشجویی با ASP.NET
وب سایت خوابگاه دانشجویی با ASP.NET
تحلیل وب سایت خوابگاه دانشجویی صفحه اول :مقررات دانشگاه در رابطه با خوابگاه صفحه دانشجو:فرم اطلاعات دانشجویان و امکان حذف و ویرایش صفحه تعریف ساختمان: اطلاعات ساختمان شماره ساختمان و نام و ادرس صفحه تعریف اتاق و انتساب اتاق به دانشجو(با انتخاب شماره ساختمان - شماره اتاق دانشجویی و . . این وب سایت جهت ارائه خوابگاه به دانشجویان توسط دانشگاه مورد استفاده قرار میگیرد . کاربر صفحه اصلی را مشاهده کرده (دو نوع کاربر وجود دارد دانشجو و مسئ .
31,500 تومان
وب سایت مدیریت بیمارستان با ASP.NET
وب سایت مدیریت بیمارستان با ASP.NET
این وب سایت خیلی تمیز و کامل هست و بسیار مناسب برای پروژه پایانی دوره های کاردانی و کارشناسی میباشد . این سیستم از 4 نوع کاربر تشکیل شده است که عبارتند از : 1- مدیر سیستم 2- پزشک 3-پرستار 4- کارمند پذیرش
پزشک وظیفه ثبت ازمایشات بیمار ، ثبت داروهای بیمار ، مشاهده تمامی مراجعات و عملیات ثبت شده برای بیمار ، مشاهده بیماران تحت درمان ، حیتجو بیماران و ثبت دستورات پزشکی مربوطه را بر عهده دارد . مدیر سیستم وظایف ایجاد حساب کاربری جدید .
29,800 تومانazsoftir.com

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276

وب سایت بانکداری الکترونیک با ASP.NET
وب سایت بانکداری الکترونیک با ASP.NET
این وب سایت صرفا برای یک پروژه دانشج.یی جهت ارائه به عنوان پایان نامه دوره کارشناسی کاربر داشته و هیچ جنبه تجاری ندارد . در این وب سایت کاربران ابتدا باید در سیستم عضو شده تا بتوانند پس ورود به پنل کاربریشان از امکانات سیستم استفاده کنند . روند کار با این وب سایت بدین صورت هست که کاربران پس از قبت نام در سامانه و ورود به پنل کاربریشان ، 10 دقیقه فرصت دارند تا عملیاتی را انجام دهند ، در غیره اینصورت کاربر به صورت خودکار از طریق سیستم از .
25,400 تومان
وب سایت بیمه نامه با ASP.NET , VB.NET
وب سایت بیمه نامه با ASP.NET , VB.NET
این وب سایت هم با نسخه 2008 و هم با نسخه 2010 موجود میباشد . ربان برنامه نویسی استفاده شده VB.Net بوده و با تکنولوژی ASP.NET پیاده سازی شده است .بانک اطلاعاتی این وب سایت SQL Server 2008 میباشد که جهت استفاده میبایست آن را ریستور کنید . یکی از مهمترین ویژگی های این وب سایا استفاده از برنامه نویسی Linq بوده که با خریداری این پروژه به راحتی برنامه نویسی لینک را می اموزید .
در این وب سایت 3 نوع کاربر وجود دارد : 1-مدیر سیستم 2- کار .
22,400 تومان
وب سایت فروشگاه کتاب با زبان ASP.NET
وب سایت فروشگاه کتاب با زبان ASP.NET
وب سایت کتابخانه آنلاین که در قسمت فوق چند نمونه از تصویر را ملاحظه میکنید دارای امکاناتی چون نمایش لیست کتب، نمایش اطلاعات تکمیلی کتاب ، دانلود کتاب ، ارسال نظر در مورد کتاب ، نمایش کتب مرتبط ، عضویت در وب سایت و غیره برای کاربران وجود دارد و امکاناتی چون ثبت و مدیریت کتاب ها ، قبت ومدیریت نظرات ارسال شده توسط کاربران ، مدیریت قرار داده ها و مدیریت کاربران برای مدیریت تهیه شده است .
روند کار این سایت بدین صورت است که ابتدا کلیه کتا .
28,200 تومانazsoftir.com

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276

وب سایت ارزشیابی اساتید با ASP.NET
وب سایت ارزشیابی اساتید با ASP.NET
این وب سایت مناسب دانشجویان رشته های نرم افزار و فناوری اطلاعات میباشد و همچنین جهت ارائه پروژه پایانی تحت وب ، مهندسی نرم افزار ، درس شی گرا ، مباحث ویژه و غیره میباشد . روند کار این پروژه بدین صورت است که مدیریت لیستی از دروس و گروه های درسی ارائه میکند دانشجویان در این دروس ثبت نام و شرکت میکنند در نهایت برای هر درس و هر استاد سوالاتی صادر شده که اساتید و درس را از جهات مختلف نظرسنجی میکنند ودر نهایت این نظرسنجی ها برای اساتید ثبت می .
29,100 تومان
وب سایت مدیریت آموزشگاه با ASP.NET خیاطی ، کامپیوتر و .
وب سایت مدیریت آموزشگاه با ASP.NET خیاطی ، کامپیوتر و .
وب سایت فوق با استفاده از تکنولوژی asp.net و بانک اطلاعاتی Sql Server 2008 تهیه شده است . این پروژه برای هر نوع آموزشگاهی اعم از کامپیوتر ، خیاطی و سایر رشته ها قابل استفاده میباشد بطوری که امکان ثبت دوره ها و همچنین ثبت دروس ارائه شده در هر دوره و اختصاص اساتید و دانشجویان به دوره ها و در نهایت انتخاب واحد دانش آموزان توسط مدیریت وجود دارد .
همانطور که اط شکلهای بالا مشخص میباشد این وب سایت دارای لیستی از دوره ها بوده که در هر دوره .
25,400 تومان
نرم افزار مدیریت کافی نت به زبان اکسس
نرم افزار مدیریت کافی نت به زبان اکسس
نرم افزار مدیریت کافینت که به زبان اکسس نوشته شده که میتونید در ادامه مطلب دانلود کنید مقاله آموزشی Crystal Report در ویژوال بیسیک کار با توابع API در سی شارپ ساخت تایمر در سی شارپ آموزش کامل برنامه نویسی پایگاه داده در ویژوال بیسیک ۶٫۰ ۵۸ منوی زیبای CSS
3,000 تومان
دانلود دیتابیس شهرها و استان های ایران در اکسس
دانلود دیتابیس شهرها و استان های ایران در اکسس
دیتابیس شهرها و استان های ایران در اکسس را برای شما دوستان اماده کرده ایم.این اطلاعات که از یکی ار دوستان گرفتم بسیار میتونه برای دوستانی که در عرصه طراحی وب فعالیت دارن مفید باشه.اطلاعات به صورت دسته بنده شده هستند یعنی جدول شهرستان ارتباط دارد با جدول استان ها این لیست رو در اختیار برنامه نویسان محترم قرار میدم تا در برنامه های خودشون استفاده کنن.نسخه دیتابیس هم ۲۰۰۳ هستش. توضیحاتی هم نیز در مورده دیتابیس اکسس مایکروسافت اکسس (به ان .
3,000 تومان
دانلود سورس و مقاله آموزشی ارسال ایمیل در Asp.net
دانلود سورس و مقاله آموزشی ارسال ایمیل در Asp.net
Send Mail in ASP.net Persian دانلود سورس و مقاله آموزشی ارسال ایمیل در Asp.net با سورس و مقاله آموزشی ارسال ایمیل در Asp.net با شما هستم.مقاله به زبان برای شما اماده شده و نحوه ارسال ایمیل در Asp.net را پیش گرفته به همراه فیلم آموزشی.خیلی از همه شما دوستان ممنونم که نسبت به بنده لطف دارند و با پیام های خودشون اشتیاق بیشتری را نسبت به مطالب دیگر در بنده ایجاد میکنند!خوشحالم که در خدمت شما هستم
3,000 تومان
سیستم ثبت نظرات کاربران در سایت با جی کوئری و آژاکس و وب سرویس
سیستم ثبت نظرات کاربران در سایت با جی کوئری و آژاکس و وب سرویس
روژه ای بسیار جالب برای طراحان وب و همچنین برنامه نویسان وب به خصوص ASP.NET پروژه سیستم ثبت نظرات کاربران که در این ساعت اماده دانلود کرده ایم پروژه بسیار کاربردی و در نوع خودش مفید هستش پروژه ای که با چد زبان مختلف یعنی ajax,c#.net,asp.net,jquery طراحی و کد نویسی شده است نحوه انجام کاره این پروژه نیز به این صورت هستش برای ثبت نظرات کاربران از asp.net و جی کوئری و آژاکس و وب سرویس ها استفاده شده است و همچنین از بانک اطلاعاتی sql server .
3,000 تومان
سورس پروژه صفحه Captcha به زبان ASP.NET
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
سورس پروژه صفحه Captcha به زبان ASP.NET
با پروژه جالب و بسیار کاربردی این بار در زمینه وب در خدمت شما هستیم همه شما حتما در بیشتر وب سایت ها با موضوع Captcha برخورد کرده اید که بخش مهم ان بیشتر در موقع ثبت نام هستش که برای کلمه عبور امنیتی استفاده میشود و از ورود موتور های اسپم جلو گیری میکنید پروژه که برای شما اماده دانلود کرده یم پروژه هستش به زبان ASP.NET که میتوانید در برنامه هایی که مینویسید و طراحی هایی که انجام میدین از این پروژه استفاده کنید که واقعا کیفیت برنامه و ک .
3,000 تومان
سورس پروژه رایگان سیستم مدیریت انبار به صورت انلاین
 سورس پروژه رایگان سیستم مدیریت انبار به صورت انلاین
امروزه سیستم های انلاین بیشتر از سیستم های تحت ویندوز در مراکز عمومی و تخصصی مورد استفاده قرار میگیرن.پروژه ای که امروز برای شما دوستان اماده کردیم یک سیستم مدیریت انبار هستش البته به صورت انلاین هستش که شما میتونید به صورت انلاین یک سیستم انبار را کنترل و مدیریت کنید.پروژه به همراه سورس کامل و بانک اطلاعاتی SQL را میتوانید از ام اس پی سافت به صورت رایگان دانلود کنید.این پروژه به زبان ASP.NET نوشته شده و در محیط ویژوال استدیو ۲۰۱۰ طراحی .
3,000 تومان
یک وب سایت آماده با امکاناتی که هر برنامه نویسی نیاز دارد
یک وب سایت آماده با امکاناتی که هر برنامه نویسی نیاز دارد
این پروژه با استفاده از: Asp.net 2.0 Sql Server 2005 C#.Net 2005 Ajax CSS Java Script طراحی وپیاده سازی شده استدر این پروژه سعی بیشتر بر آموزش بوده تا پرژه ای با امکاناتی که هر برنامه نویسی نیاز دارد در خدمت شما عزیزان قرار گیرد امکاناتی نظیر: انجمن بحث و گفتگو اخبار مقالات لینک ها نظر سنجی و … جهت اجرای پروژه فقط کافیست فایل های ضمیمه را دانلود کرده و همه آنها را extract نموده و ۳پوشه دیگر را در پوشه Final Forum Project کپی نمایید.
3,000 تومان
کامپوننت فارسی برای Login,CrateUser,… در دات نت
کامپوننت فارسی برای Login,CrateUser,… در دات نت
فرآیند Authentication در ASP.NET 2.0 از طریق سرویس جدید membership و Authorization از طریق سرویس جدید Roles انجام می شود. ASP.NET 2.0 کار آغاز شده در تائید کاربران مبتنی بر فرم را که در نسخه ASP.NET 1.x شروع شده بود ، تکمیل و امکانات مناسبی برای انجام عملیات متفاوتی نظیر تائید کاربران ، ایجاد یک کاربر جدید ، حذف یک کاربر و ویرایش اطلاعات کاربران از طریق برنامه نویسی و به کمک کنترل های وب را ارائه نمود . شیوه عملکرد عمومی تائید کاربران .
3,000 تومان
سیستم نمایش اخبار با asp.net
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
سیستم نمایش اخبار با asp.net
یک برنامه کوچک چند خطی با asp.net و زبان vb.net که اخباری رو از بانک اطلاعاتی access خوانده و در یک جدول به همراه تاریخ ثبت خبر نمایش میده.البته اخبار بصورت خلاصه نمایش داده میشه و تبدیل به لینکی شده که کاربر با کلیک روی آن، به صفحه مشروح اخبار منتقل می شود تا متن کامل آن خبر را مشاهده کند.
3,000 تومان
سورس کامل سایت بی ان بی
سورس کامل سایت بی ان بی
سورس کامل سایت بی او بی طراحی شده با زبان asp.net سورس کامل سایت فروشگاه لپ تاپ
3,000 تومان
سورس کامل سایت فروشگاه لپ تاپ
سورس کامل سایت فروشگاه لپ تاپ
سایت کامل (قالب و کدنویسیو بانک اطلاعاتی اکسس) مربوط به شرکت و فروشگاه رهیاب تحلیل
3,000 تومان
اعداد فارسی در وب سایت
اعداد فارسی در وب سایت
وقتی یک وب سایت طراحی کرده اید (حتما با asp.net) برای نمایش آن در اینترنت و مرورگرها، همیشه با مشکلات و مسائل گوناگونی مواجه خواهید بود. یکی از آنها نمایش اعداد فارسی در مرورگرها علی الخصوص مرورگر فایرفاکس است. من یک کلاس در asp.net با زبان vb.net نوشتم که اگر از اون استفاده کنید و هررشته ای رو به اون پاس کنید و بعد نمایش بدید مشکل حل خواهد شد. سیستم نمایش اخبار با asp.net سورس کامل سایت فروشگاه لپ تاپ
3,000 تومان
سایت مدیریت آژانس مسافرتی به زبان asp
سایت مدیریت آژانس مسافرتی به زبان asp
سایت مدیریت آژانس مسافرتی به زبان asp شده که از کد نویسی کامل و گرافیک خوبی برخورد
انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی به زبانهای VB.Net , C#.Net
azsoftir.com
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276az
softir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی تحت وب - ASP.Net
طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک
تولید نرم افزارهای تجاری و صنعتی
آموزش زبانهای برنامه نویسی C#.Net ، VB.Net ، ASP.Net
asp.net چیست؟
ای‌اس‌ پی‌ دات‌ نت (به انگلیسی: ASP.NET) یک چارچوب کاربردی Web است که توسط شرکت مایکروسافت عرضه گردیده تا برنامه نویسان بتوانند برای ساخت سایت‌ها و برنامه‌های Web وسرویس‌های Web XML از آن استفاده کنند.
ASP مبتنی بر زبانهای مشترک در حال اجرا است که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد کدهای ASP را با استفاده از هر زبان Framework.NET بنویسند.
چرا طراحی با asp.net؟
در سفارش طراحی سایت با asp.net کلیه موارد مورد نیاز شما از پایه توسط برنامه نویسان و طراحان گروه 1.2.3 پروژه انجام می پذیرد.
به دلیل اینکه کلیه مراحل طراحی از ابتدا تا انتها توسط برنامه نویسان صوت می گیرد، لذا سفارش طراحی سایت با asp.net دارای انعطاف بسیاری بوده و تمامی موارد سفارش شما به طریق دلخواهتان قابل انجام می باشد.
لازم به ذکر است که این سیستم اغلب توسط شرکت ها و سازمان ها که نیاز به طراحی حرفه ای و اختصاصی را دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
تعرفه طراحی سایت با asp.net
از آنجایی که در طراحی سایت با asp.net تمامی مراحل کار از ابتدا مطابق موارد درخواستی شما برنامه نویسی و طراحی می گردد ، لذا تعرفه طراحی وب سایت با asp بسته به امکانات درخواستی شما متغیر خواهد بود. برای تعیین هزینه دقیق فرم سفارشی را که در انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید و شرحی از امکانات مورد نیاز خود را در آن قی

انجام پروژه های طراحی سایت asp.net

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی